•  

У Лубнах запрацювало соціальне таксі для інвалідів-візочників

660
У Лубнах запрацювало соціальне таксі для інвалідів-візочників

У відділенні соціально – побутової адаптації Лубенського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запровадили нову послугу – соціальне таксі. За допомогою цього спеціалізованого автотранспорту відтепер люди з обмеженими фізичними можливостями матимуть безбар’єрний доступ до майже всіх об’єктів інфраструктури міста, передає Лубенська міська рада.

За словами директора територіального центру соціального обслуговування Наталії Сухонос, нині у Лубнах проживає понад 4 тисячі людей з інвалідністю, серед яких 153 – інваліди – візочники. Тож, саме для них, з метою створення рівних можливостей, поліпшення рівня життя та самореалізації, за кошти міського бюджету було придбано цей спецавтомобіль.

Сухонос також зазначила, що окрім закладів охорони здоров’я, освіти, культури, банківських установ, підопічні територіального центру тепер матимуть можливість відвідувати безперешкодно і відділення терцентру. Вже декілька років поспіль при відділенні соціально – побутової адаптації працює університет третього віку, який має у своєму складі 7 факультетів. Тож підопічні центру зможуть відвідувати і культурно – мистецькі заходи, і гуртки за інтересами, і навчатися комп’ютерної грамотності. Відвідувати сеанси з кінотерапії, іпотерапії, психологічні тренінги та багато чого іншого.

Варвара Самохіна

Коментарі