•  

У міліції є підозрювані у вбивстві та зґвалтуванні 21-річної полтавки на День Святого Валентина

5720
У міліції є підозрювані у вбивстві та зґвалтуванні 21-річної полтавки на День Святого Валентина

Дівчину поховають завтра 19 лютого в рідному селі на Полтавщині.

У міліції вже є коло підозрюваних осіб, які познущалися над студенткою. Але ніяких коментарів слідчі не дають, поки не зловлять втікача.

Про це повідомляє «КП».

Мати з приводу підозрюваного журналістам розповіла більше:

- Найжахливіше, що цей хлопець місцевий. Я його добре знаю, мій учень, - плаче мама вбитої. - Але знаєте, у мене немає почуття помсти, немає бажання влаштувати розборки з його батьками. У мене немає дочки, зараз тільки це хвилює ...

Мати каже, що о третій годині ночі подзвонила донці, але дзвінки відбивали, потім телефон зовсім став недоступним.

Понівечене тіло 21-річної студентки Дар'ї знайшли на околиці села Чапаєве Полтавської області 15 лютого. Місцеві жителі пішли на смітник ховати собаку, а тут таке ... У дівчини проломлений череп, знівечене обличчя. Крім того, експертиза встановила, що її зґвалтували.

Студентка одного з полтавських вузів проводила зимові канікули з батьками в селі. На вихідних з подружками ходила на дискотеку. Субота, 14 Лютого, не стала винятком, дівчина дуже любила танцювати.

- У доньки було чимало шанувальників, але вона ні з ким не зустрічалася: мріяла знайти свого гідного чоловіка, - розповіла "Комсомольській правді в Україні" мама загиблої, - як людина прямолінійний, донька відверто говорила залицяльникам, що відчуває. Не здивуюся, якщо на тому злощасному дискотеці, не пішла з кимось танцювати.

Що насправді сталося того вечора, поки не ясно. Знайомі повідомили, що додому жертва пішла о другій годині ночі одна. Перед смертю говорила телефоном з одним з них, але чоловічі голоси і незрозумілий шум перервали їх бесіду.

Коментарі