•  

У Миргороді "Аграрна партія" підкуповує виборців

2090
У Миргороді "Аграрна партія" підкуповує виборців

Сьогодні у Миргороді пройшов Покровський ярмарок. Запрошення на захід розповсюджували серед жителів міста “Аграрна партія України”. Від її ж імені на ярмарці продавали продукти за пільговими цінами та агітували голосувати за “Аграрну партію України”.

Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала непрямий підкуп виборців, адже своїми діями представники Аграрної партії України у Миргороді порушили Закон України “Про місцеві вибори”частину 4 статті 60, де зазначається, що забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пілогових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальне зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

https://www.youtube.com/watch?v=SvQk4QOFq5w

Спостерігач ОПОРИ звернувся до міліції, щоб вони, як працівники правоохоронних органів припинили правопорушення на місці. Та міліція на звернення не відреагувала. Ігнорування законодавства з їхнього боку змусило спостерігача викликати 102. Коли група міліціонерів приїхала на місце, він написав заяву та пояснення з приводу порушення представників “Аграрної партії України”.

https://www.youtube.com/watch?v=Sh7S_Uo655U

За коментарями звертайтеся:

Дар’я Черкашина

Прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області

+380996744565

poltava@opora.org.ua

Коментарі