•  

У Миргороді з'явився Інтернет-ресурс, де можна повідомити про проблеми міста

680
У Миргороді з'явився Інтернет-ресурс, де можна повідомити про проблеми міста

У Миргороді з'явився інтерактивну платформу «Відкрите місто». Цей ресурс дає змогу мешканцям вирішувати важливі громадські проблеми, звернувшись до відповідального за прийняття рішення чиновника у міській раді.

Повідомили на сайті Миргородської Міської ради.

«Інструментарій платформи дозволяє описати проблему, відмітити її на карті та сформувати електронне повідомлення. Платформа передбачає можливості перевірити, у якому статусі знаходиться запит від місцевих жителів: прийнятий до розгляду, вирішений чи не вирішений (з позначенням причини)», - пояснили на сайті відомства.

За словами прес-служби міської ради, цей ресурс наблизить владу до громадян та створить дієвий механізм їх взаємодії у вирішенні найбільш гострих місцевих проблем у сфері ЖКГ, благоустрою та інші питання.

На думку ГО «Останній Бастіон», у Полтаві теж варто створити подібний інтернет-ресурс. Такого роду сайт допоможе тісно взаємодіяти полтавцям із органами місцевою влади. Жителі міста таким чином зможуть вирішувати проблеми не самостійно, як це зазвичай відбувається, а за допомогою міської влади.

Коментарі