•  

У Миргороді визначилися із святкуванням Дня Незалежності

330
У Миргороді визначилися із святкуванням Дня Незалежності

Темі святкування Дня Незалежності було присвячене перше засідання організаційного комітету з питання підготовки та відзначення у місті 23-ї річниці Незалежності України.

Повідомили на офіційному сайті Миргородської міської ради.

Його учасники, під головуванням заступника міського голови Антоніни Нікітченко та секретаря міської ради Костянтина Кірпосенка, окреслили орієнтовні заходи по відзначенню у Миргороді Дня Прапора та головного свята країни Дня Незалежності.

Присутні на засіданні одноголосно висловилися про те, що у нинішніх українських реаліях помпезне святкування Дня Незалежності є недоречним. Культурно-мистецькі заходи будуть стриманими і патріотичними. Головний елемент підготовки організатори вбачають у прикрашанні підприємств, установ, організацій і помешкань в національні кольори України.

Заанонсовані заходи передбачають:

  • 23 серпня - патріотичний флеш-моб до Дня Державного прапора України та урочиста хода до пам’ятника Т. Г. Шевченко.
  • 24 серпня – мітинг біля пам'ятника Т. Г. Шевченка та покладання до нього квітів.

У рамках відзначення 23- ї річниці Незалежності України у місті передбачається вручення державних відзнак землякам та проведення у церквах молебні за Україну.

Разом з тим, члени оргкомітету повідомили, що остаточний план заходів буде винесено на розгляд та затвердження громадськості міста. Це відбудеться 21 серпня на черговому засіданні Громадської ради.

Коментарі