•  

У Миргородській школі провели новий благодійний флешмоб «Red Donor Challenge»

00
У Миргородській школі провели новий благодійний флешмоб  «Red Donor Challenge»

Зараз люди збирають кошти, відправляють ліки, речі й листи в зону АТО, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу. Не стала винятком і Миргородська загальноосвітня школа №3.

Нещодавно у школі пройшла акція Red Donor Challenge зі здачі донорської крові для поранених бійців антитерористичної операції. Останнім часом Україною прокотилася потужна хвиля благодійних акцій здачі крові, адже через напружену ситуацію у країні лікарні гостро відчувають потребу в донорській крові. Працівники ЗОШ №3 та родини учнів узяли участь у цій акції і, сподіваємося, врятували не одне життя.

Другим «кроком добра» став благодійний ярмарок на підтримку українських воїнів із зони АТО, які в надскладних умовах героїчно, жертвуючи своїм здоров'ям і життям, захищають співвітчизників, бережуть мир та спокій.

На ярмарку можна було придбати різноманітні смаколики: печиво, рогалики, торти, пироги, желе та багато іншого. У цьому заході взяли участь учні 1-11 класів зі своїми батьками, а також учителі та інші працівники школи.

Усі кошти в розмірі 2110 гривень були перераховані на рахунок благодійного фонду "Єдиний координаційний центр з надання допомоги патріотам Миргородщини, які беруть участь в АТО" на виготовлення бронепластин для бронежилетів.

У школі була організована волонтерська група щодо збору речей для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони АТО до Миргорода. Небайдужі приносили теплий одяг, взуття, засоби особистої гігієни тощо. Ці речі розподілено між родинами учнів нашої школи, які прибули зі сходу України.

Варвара Самохіна

Коментарі