•  

У МОН пропонують обговорити проект нового українського правопису

220

Міністерство освіти і науки України запропонувало громадськості обговорити проект нового українського правопису, який враховуватиме сучасні мовні явища та тенденції світу.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Українська національна комісія з питань правопису, склад якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 416, пропонує до уваги громадськості проект нової редакції Українського правопису, розроблений на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набувають поширення в різних сферах суспільного, наукового та культурного життя. Правописна комісія виходила із розуміння того, що Український правопис, як правопис і будь-якої іншої мови, не може бути вичерпним; він кодифікує засадничі, найбільш поширені або спірні орфографічні положення», – говорять у МОН.

Презентуючи цей проект, комісія розраховує на уважне прочитання, конструктивні пропозиції і доброзичливу критику всіх зацікавлених користувачів і знавців української мови.

Також усім охочім пропонують надсилати свої пропозиції та зауваження, щодо проекту, до 15 вересня 2018 року на електронну адресу <a>larisa_shevchenko@ukr.net.

Проект правопису за посиланням https://mon.gov.ua/storage/app/media/gromadske-ob...

Коментарі