•  

​У Нацгвардії створили Управління інформбезпеки - Аваков

570
​У Нацгвардії створили Управління інформбезпеки - Аваков

В обов'язки створеного управління будуть входити інформаційні потоки і комунікації, взаємодія та оперативне управління інформаційними потоками в режимі бойової обстановки

У складі Національної Гвардії України створено Управління інформаційної безпеки. Про це повідомляє у своєму «Facebook» Арсен Аваков.

В обов'язки створеного управління будуть входити інформаційні потоки і комунікації, взаємодія та оперативне управління інформаційними потоками в режимі бойової обстановки, обробка та інтерпретація інформації, що надходить для вироблення оперативних управлінських рішень.

Керівником управління призначений Юрій Стець, повідомив Аваков.

Також за його словами створено Департамент з управління та забезпечення підрозділів міліції особливого призначення.

«30 новостворених спецбатальйонів МВС отримають крім територіальної прив'язки - єдиний центр управління, професійної підготовки та забезпечення на центральному рівні. Проводив нараду з командирами батальйонів - виробили ряд управлінських рішень, у тому числі це - як ключове - для підвищення якості взаємодії і прямого, без бюрократичної тяганини вирішення всіх питань, що виникають у цій новій для МВС справі», - повідомив Аваков.

За матеріалами УНІАН

Коментарі