•  

У негоду центр Полтави чистив усього один трактор – Масюк

3630
У негоду центр Полтави чистив усього один трактор – Масюк

Полтавські ЗМІ писали про невдоволення полтавців діями міської влади та комунальників під керівництвом Олексія Чепурка під час розчищення проїжджих частин і дворів тиждень тому, коли випала значна кількість снігу.

Зокрема, журналісти звертали увагу на недостатній кількості снігоприбиральної техніки як до обласного центру. Найбільшу кількість тракторів можна було побачити на сторінках Чепурка та наближених до «Рідного міста» людей у соціальній мережі Facebook.

Так, вулицю Європейську (кол. Фрунзе – ред.) в нічний час розчищав тільки один трактор, розповів полтавець Олександр Масюк на сесії Полтавської обласної ради, вчора.

– Казали, є 12 машин, які чистили дороги. Хоча їх не було. Я живу по Європейській 29/45, що пересікає Пушкіна. Так о 2 годині ночі тільки один трактор проїхав, – Масюк.

За словами полтавця, містянам треба звертатися до громадських організацій та політичних сил, що здатні змінити ситуацію та притягнути винних до відповідальності.

–Треба, щоб люди зверталися на гарчу лінію «Останнього Бастіону». Вони будуть виїжджати та фіксувати. Потім порушать це питання на сесіях. І далі, хто там відповідає за це, нехай відшкодовують людям. Так треба робить, як в інших областях.

Також Масюк зазначив, що комунальники влаштували в Полтаві сракопад, багато дворів взагалі не були не розчищені. Це «стид і позор» для міської влади, резюмував полтавець. 

Коментарі