•  

У Нігерії глава Антикорупційного суду погорів на хабарі в 27 тис. доларів

220
У Нігерії глава Антикорупційного суду погорів на хабарі в 27 тис. доларів

Нігерійського суддю Данлади Умара звинувачують у вимаганні 27 тис. 800 дол. хабара за позитивне рішення у справі одного з корумпованих чиновників

Главу Антикорупційного суду Нігерії Дандали Умара, що займається розглядом справ щодо корупції у лавах чиновників, звинуватили в хабарництві. Докази незаконної діяльності служителя Феміди представила нігерійська комісія з протидії економічним і фінансовим злочинам. Про це повідомляє The time of Israel.

Комісія звинуватила Умара у вимаганні 10 млн найр або 27 тис. 800 дол. у підозрюваного «для подальшого розгляду відкладеного справи». У 2012 році суддя отримав через свого помічника понад 5 тис. дол. від цього ж підозрюваного.

Підозри щодо нечесного судді у нігерійських правоохоронців з’явилися ще в 2017 році, після винесення виправдувального вироку одному з посадовців.

Також у 2017 році Умар виправдав президента Сенату Буколу Сараки, якого обвинувачували в корупції.

_____________________________________________________

Так звані «антикорупційні суди» – це ознака пост-колоніальних країн третього світу, де через ці державні утворення колишні метрополії намагаються контролювати політичні процеси в бувших колоніях. Оскільки до боротьби з корупцією «антикорупційні суди» не мають і не можуть мати жодного відношення.

Volodymyr Boiko

Коментарі