•  

У Нових Санжарах пройде показ фільму про легендарного добровольця Василя Сліпака

330
У Нових Санжарах пройде показ фільму про легендарного добровольця Василя Сліпака

Мешканцям Нових Санжарів покажуть фільм про вояка Добровольчого українського корпусу Василя Сліпака.

Захід організує місцевий осередок «Правого сектору». Кінопоказ пройде у парку Перемоги вже цієї неділі – 28 липня о 21:00. Вхід вільний.

«Міф» – документальна стрічка, присвячена пам'яті бійця Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Василя Сліпака, відомого за псевдом «Міф». Режисери – Леонід Кантер та Іван Ясній, відомі за іншою документальною картиною – «Добровольці Божої чоти».

Фільм розповідає історію українського мігранта, що став знаменитістю у Франції, але повернувся на Батьківщину у критичний для неї час.

Василь Сліпак був солістом Паризької національної опери. Однак з початком війни на Сході повернувся до України. У 2015 році приєднався до ДУК ПС. Відбув декілька ротацій на передовій.

Василь Сліпак загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року. Похований з почестями у Львові на Личаківському цвинтарі. Посмертно отримав орден «За Мужність» 1-го ступеня, орден «Золота Зірка» і звання «Герой України».

Убивством Василя Сліпака вихвалявся бойовик із позивним «Морячок» – Денис Єфременко. У грудні 2018 року «Морячка» було ліквідовано українськими вояками у районі Мар’їнки.

Схоже

​Учасник бойових дій презентував збірку своїх віршів у Лубнах

​Учасникам бойових дій обіцяють квартири у новобудовах Кременчука за пільговою ...

Так зване «розведення» вже спровокувало нову хвилю внутрішніх переселенців, — ...

Музики з Семенівського району Полтавщини відвідали зону бойових дій на ...

Загибла на Донбасі Ярослава Никоненко була родом із Полтавщини

Коментарі