•  

У Пирятині оштрафовано посадовця за корупційне правопорушення

1540
У Пирятині оштрафовано посадовця за корупційне правопорушення

За результатами розгляду протоколу про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, складеного прокурором Пирятинського району, до відповідальності притягнуто посадовця одного із місцевих комунальних підприємств.

«Прокурорською перевіркою встановлено, що жінка, перебуваючи на посаді директора комунального підприємства, підписавши наказ про преміювання самої себе, не повідомила Пирятинську райраду, райдержадміністрацію та Пирятинську міську раду, які є співзасновниками підприємства, про наявність конфлікту інтересів, чим порушила вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Сума отриманої премії становила понад 23 тис. грн.», - розповів прокурор Пирятинського району Артем Лещенко.

За словами прокурора, постановою Пирятинського районного суду зазначеного директора визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) та оштрафовано. Наразі жінка позбулася й своєї посади.

Коментарі