•  

У Полтаві знову «Карлюка»!

410
У Полтаві знову «Карлюка»!

Завтра , 1 квітня, в Полтавській галереї мистецтв ( Фрунзе , 5 . ) Вже традиційно відкриється 14 -а Міжнародна виставка карикатур « Карлюка - 2014 ». В експозиції представлені наступні розділи : роботи Всеукраїнського конкурсу « Небезпечна : корупція ! » , Проект « Картунбанк.ру » , персональні виставки «Політична карикатура Михайла Златковського » та « Закони життя Івана Анчукова ».

На виставці- презентації проекту « Картунбанк.ру » зібрані воєдино 67 кращих творів сучасних карикатуристів і художників з країн СНД , що працюють в жанрі іронічної та гумористичної графіки , живопису та колажу. Організатор Всеукраїнського конкурсу « Небезпечна : корупція ! » Костянтин Казанчев надав 70 конкурсних робіт , які виконані на високому професійному рівні і з незмінним почуттям гумору.

А персональні виставки всесвітньо відомих російських ілюстраторів , графіків і художників - карикатуристів Михайла Златковского та Івана Анчукова дозволяють гідно оцінити багатогранність таланту цих художників і отримати задоволення при огляді їх графіки. Організатори виставки запрошують полтавців та гостей міста відвідати виставку карикатур , на якій можна побачити , що думають люди, що живуть в різних країнах , посміятися над собою і отримати при цьому великий заряд бадьорості та доброти.

Виставка відкриється о 16.00 і працюватиме до 20 квітня.

Коментарі