•  

У Полтаві демобілізовані військові створили центр допомоги ветеранам АТО

1100
У Полтаві демобілізовані військові створили центр допомоги ветеранам АТО

Волонтери «Товариства ветеранів АТО», що віднедавна діє у Полтаві, надають психологічну, соціальну і навіть матеріальну підтримку бійцям та їхнім родинам. Допомагають і у правовому полі. Громадську організацію заснували бійці батальйону «Айдар» та демобілізовані військові Збройних сил України.

«Чиновники наші бюрократи і вони просто не розуміють що вони роблять і для чого вони «там» знаходяться. Часто заявляють бійцям, які пішли добровільно на фронт, що нічого їм не повинні, бо їх в АТО чиновники не відправляли, вояки пішли туди самостійно. У Полтаві я це чую на кожному кроці та через одного чиновника», - говорить координатор полтавського осередку ГО «Товариство ветеранів АТО» Людмила Пономаренко.

Один із головних напрямків роботи – допомога в оформленні документів, необхідних, щоб отримати посвідку учасника бойових дій.

«Виходить, що наша бюрократична система зовсім не змінилася і хлопців «футболять» від кабінету до кабінету, як це і було в минулому. Процедура оформлення документів дуже довга, якщо боєць займається цим самостійно», - повідомив голова полтавського осередку ГО «Товариство ветеранів АТО» Дмитро Пономаренко.

Побороти бюрократичні перепони й самим волонтерам буває нелегко. Утім, вони кажуть, що мета варта зусиль. «Бійцям, які потребують допомоги варто звертатися до нас. Ми знаходимося за адресою Зигіна, 1 у кабінеті №422 – це приймальня ГО «Товариство ветеранів АТО», - наголошує Дмитро Пономаренко.

Коментарі