•  

У Полтаві діти забрали у матері все майно. Тепер вона безхатько

6600
У Полтаві діти забрали у матері все майно. Тепер вона безхатько

Сьогодні зранку до УМВС України в Полтавській області прийшла 85-річна пенсіонерка. Жінка шукала будь-якої допомоги та притулку. Вислухавши її, працівники міліції з’ясували, що старенька віддала всі свої заощадження двом синам та онукові, котрі мешкають у Полтаві та мають своє житло.

Про це написав на своїй офіційній сторінці у Facebook речник УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв.

Із розповіді нещасної правоохоронці також довідалися, що нещодавно онук переконав бабусю продати свою квартиру, щоб купити собі автомобіль. Звісно ж, з обіцянкою, піклуватися про стареньку. Бабуся погодилася й виконала забаганки онука. Виписалася з квартири та продала житло.

Після цього рідні виставили бабусю за поріг та повністю від неї відмовилися.

«Пробували поговорити з синами. Бо спочатку не повірили, що таке може бути. Думали, що бабуся «наговорює». Але поспілкувавшись по телефону, отримали різкі відповіді та однозначну відмову від рідної матері. Не віриться, що такі люди серед нас, у Полтаві. Сподіваємось, що в бабусі все буде добре. Може хоч у онука прокинеться совість»,- написав речник.

За його словами, працівники міліції зв’язалися з волонтерами та зараз вирішують питання щодо можливості надання пенсіонерці хоч якогось притулку через соціальні служби.

Коментарі