•  

У Полтаві міліціонера за хабар покарали штрафом і відпустили

3240
У Полтаві міліціонера за хабар покарали штрафом і відпустили

Полтавського міліціонера, якого упіймали при отриманні хабара, суд відпустив. На нього наклали лише штраф, який трохи більше хабара.

Хабарник в погонах вимагав 6000 гривень за те, що закриє очі на крадіжку дизпалива з приватного підприємства, та вже було отримав половину грошей, як його взяли на гарячому співробітники СБУ.

У четвер, 28 серпня, Жовтневий райсуд Полтави закінчив розгляд справи: міліціонера визнано винним в хабарництві та призначено покарання - штраф 10 000 гривень. Міліціонера відпустили з зали суду, повернувши йому заставу 36,5 тисяч гривень, а також повністю зняли арешт з майна.

Свою гуманність під час винесення вироку суд аргументував тим, що обвинувачений вперше вчинив злочин та притягується до кримінальної відповідальності. Він щиро розкаявся у вчиненому та виключно позитивно характеризується за місцем колишньої служби.

Правоохоронця, за непідтвердженими даними, звільнили з попереднього місця роботи, проте він зможе повернутися до своєї справи вже зовсім скоро. Вироком суду його позбавлено права обіймати посади, які пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в правоохоронних органах на строк до двох років.

Коментарі