•  

У Полтаві міліціонери піймали учасників розбійної групи, котрі п’яні вдерлися до квартири полтавця

1220
У Полтаві міліціонери піймали учасників розбійної групи, котрі п’яні  вдерлися до квартири полтавця

Днями ввечері 25-річний студент одного із вищих навчальних закладів міста повернувся додому до орендованої квартири. За якихось пів години він почув, що вхідні двері хтось намагається відкрити ключем. Усе відбулося так швидко, що спантеличений хлопець незчувся, як до його шиї приставили ножа. Троє злочинців почали вимагати гроші та цінні речі.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

За словами правоохоронців, хлопець намагався чинити опір зловмисникам, у результаті чого отримав численні ножові поранення рук. Проте, аби вберегти своє життя, хлопець віддав усе, що мав при собі: два мобільних телефони, ноутбук та посвідчення водія на загальну суму 10 тисяч гривень.

Отямившись після нападу, хлопець одразу звернувся до правоохоронців. Міліціонери одразу ж розпочали розшук злочинців по гарячих слідах.

Як виявилося, напередодні, хильнувши зайвого, один із компанії згадав, що має ключі від цієї квартири, де приживав 25-річний студент, бо недавно орендував її. Також йому було відомо, що у цій квартирі хтось проживає. Через велику кількість випитого, чоловіки вирішили пограбувати помешкання.

Усіх учасників розбійного нападу наразі затримано, вони перебувають під вартою. Двоє з них уже раніше сиділи у в’язниці, з якої вийшли два місяці тому.

Потерпілого доставили до одного з медичних закладів міста, де йому надали допомогу та наклали декілька швів.

Коментарі