•  

У Полтаві міліціонери вилучили 1,5 тонни небезпечних м’ясних продуктів

620
У Полтаві міліціонери вилучили 1,5 тонни небезпечних м’ясних продуктів

Під час низки обшуків, проведених у мережі торгівельних точок одного із полтавських підприємців, правоохоронці вилучили майже 1,5 тонни та молочної продукції на суму понад 100 тисяч гривень.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

Наразі стало відомо, що від неякісної продукції уже постраждала одна людина. Як повідомили у відділі протидії економічній злочинності УМВС, до міської лікарні з харчовим токсичним отруєнням потрапив 20-річний полтавець. Чоловік придбав недороге м'ясо в одному з кіосків, у районі центрального ринку.

Потенціальні ризики збільшення кількості «отруєних» споживачів, зумовили оперативну реакцію профільних служб і відомств. Як результат, працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю спільно зі слідчим відділенням Київського райвідділу, за участю прокуратури Київського району міста, санітарної та ветеринарної служби, а також ветеринарної міліції викрили підпільний склад з готовою м'ясо-молочною продукцією. Більшість з якої, відзначають у відділі БЕЗ Управління внутрішніх справ, не містила навіть інформації про виробника та вичерпала свої терміни споживання. Небезпечність товару підтверджено офіційними висновками фахівців Обласної Державної санепідемслужби.

На даний час триває досудове слідство. За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 227 Кримінального кодексу України (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції) відкрито кримінальне провадження. Санкція вказаної статті передбачаєштраф від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Коментарі