•  

У Полтаві німцям розповіли, як хочуть реформувати область

990
У Полтаві німцям розповіли, як хочуть реформувати область

Німецькому експерту з питань міжмуніципального співробітництва Штефану Дрегеру розповіли, як обласна влада хоче реформувати Полтавщину. Це питання посадовці обговорили з експертом на зустрічі «Реформа управління на сході України», що впроваджується німецькою федеральною установою з міжнародного співробітництва GIZ.

За консультативної та грантової підтримки Проекту у 2015-му році було реалізовано 5 проектів громад з міжмуніципального співробітництва у таких напрямках: створення трудового архіву, поводження з ТПВ (3 проекти), створення пожежної охорони. Загальне грантове співфінансування від GIZ – 100 тис. євро.

У рамках проекту цього року розроблена стратегія поводження з твердими побутовими відходами у 5-ти районах області та бізнес-план пілотного проекту у Новосанжарському районі. Він передбачає впровадження в районі роздільного способу збирання твердих побутових відходів з виділенням пластику, покращення санітарного стану територій громад та упорядкування звалища твердих побутових відходів у с. Зачепилівці.

Наразі проектом розглядається можливість підтримання створення пожежних охорон у громадах Полтавської області.

Окрім цього 14-го вересня Штефан Дрегер та заступник керівника проекту Тарас Журавель відвідають Білоцерківську та Шишацьку об’єднані територіальні громади, які вже почали працювати над створенням місцевих пожежних частин з використанням механізму співробітництва територіальних громад.

Коментарі