•  

У Полтаві оперативники затримали кваліфікованого домушника, котрий причетний до понад 10 крадіжок з будинків

440
У Полтаві оперативники затримали кваліфікованого домушника, котрий причетний до понад 10 крадіжок з будинків

Оперативники Київського райвідділу міліції Полтави затримали 23-річного полтавця, який підозрюється у скоєнні близько десяти крадіжок із помешкань громадян. Спеціалізувався чоловік на крадіжках із приватних будинків, передає УМВС України в Полтавській області.

За інформацією правоохоронців, відразу декілька подібних злочинів були скоєні на околицях міста у грудні минулого року – лише у Київському районі злодій тричі проникав до помешкань полтавців. Метод проникнення був одним і тим самим у всіх випадках – злодій розбивав віконне скло чимось важким, відкривав його, залазив всередину та виносив усе цінне.

Зважаючи на те, що подібні злочини скоювались в усіх районах Полтави, правоохоронці об’єднали свої зусилля у пошуках зловмисника. Однак, злодій діяв дуже професійно, не даючи міліціонерам жодних «зачіпок», які б могли навести їх на слід. На початку 2015 року, після невеликої перерви під час Новорічних та Різдвяних свят, крадіжки знову стали повторюватись. У Київському районі їх сталося ще дві.

Під час скоєння останньої із них, яка сталась по провулку Заячому, злодій припустився єдиної помилки і вона стала для нього, як кажуть,фатальною. «На місці скоєння злочину він залишив речові докази, за допомогою яких оперативники у той же день змогли встановити його особу, - розповів начальник Київського райвідділу міліції Полтави підполковник міліції Сергій Махно. - Інформація, яку оперативним шляхом нам вдалось отримати, вказувала на те, що в будинку знаходився чоловік, який лише минулого року звільнився із в’язниці, де останні декілька років провів за скоєння квартирних крадіжок».

Прихід оперативників у «гості» до чоловіка, був для нього повною несподіванкою – злодій був абсолютно переконаний у тому, що працював «чисто». Завдяки фактору несподіванки, зловмисник зізнався працівникам міліції у скоєних злочинах та видав викрадені речі, які ще не встиг продати.

За скоєні злочини полтавському домушника зі стажем загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Варвара Самохіна

Коментарі