•  

У Полтаві перейменують зупинку. «Цукрова» на «Сортирна»

4620
У Полтаві перейменують зупинку. «Цукрова» на «Сортирна»

ГО «Останній Бастіон» висунув пропозицію перейменувати новоспечену зупинку в центрі міста, оскільки назва «Цукрова» не передає головний смисл, який вкладений у зупинку Олександром Федоровичем Мамаєм.

Помилкова назва «Цукрова» відбиває лише поверхові реалії – 8 кг. цукру, які стареньким бабусям і дідусям видають у місці поклоніння міському очільнику – штабі його «Совісті». Але це лише верхівка айсбергу, основний зміст – під водою, точніше, під кришкою унітазу.

Старенькі, отримавши бажаний цукор, їдять його, кладуть у напої, додають його до консервації, а потім усе це потрапляє до шлунку, перетравлюється ііііі…. ФІНАЛ – потрапляє в туалет! Мамай зі своїм цукром благополучно зливається в простори міської каналізації.

Що ж залишиться місту після виборів і з’їденого цукру, окрім помиїв і, даруйте за слово, гівна. Нічого! Мамай купує собі крісло міського очільника за фекалії. Оце його «Совість».

Ми висуваємо пропозицію міському голові Олександру Мамаю змінити назву зупинки «Цукрова» на «Сортирна», оскільки це правдива назва для такої зупинки. Відповідно, штаб і партія Мамая повинна називатися не «Совість України», а «Сортир України». 

Коментарі