•  

У Полтаві півтисячі мобілізованих зв’язківців прийняли присягу на вірність Україні

1100
У Полтаві півтисячі мобілізованих зв’язківців прийняли присягу на вірність Україні

Півтисячі мобілізованих і добровольців, які проходять навчання в 179-му Полтавському об’єднаному навчально-тренувальному центрі військ зв’язку, у неділю 15 лютого прийняли присягу на вірність Україні.

Повідомляє прес-служба ОДА Полтавської області.

На плацу навчального центру вишикувалися понад дві тисячі майбутніх військових, які зараз проходять навчання. Серед них не лише жителі Полтавської області, а й мешканці Херсонської, Одеської, Запорізької, Миколаївської, Кіровоградської, Луганської і Донецької областей. До речі, понад 90% донеччан визвалися здобувати професію військового зв’язківця добровольцями.

Начальник навчально-тренувального центру Ігор Міцюк додав, що серед мобілізованих лише 5 відсотків не мають армійського досвіду. «Є невелика кількість тих, хто виконував інтернаціональний обов’язок у республіці Афганістан. Переважна більшість бійців має досвід військової служби, тому впевнений, що в результаті навчань хлопці отримають ті знання, які їм потрібні для виконання професійних обов’язків у військових частинах», — додав командир.

Підготовка військових зв’язківців у Полтаві триватиме до середини березня, після чого бійці поїдуть у розташування своїх частин.

Коментарі