•  

У Полтаві планується рейдерське захоплення комбінату хлібопродуктів

5811
У Полтаві планується рейдерське захоплення комбінату хлібопродуктів

На адресу Останнього Бастіону надійшов лист, у якому колектив державного підприємства «Полтавський комбінат хлібопродуктів» (м. Полтава, вул. Леніна 69) повідомляє про сплановану рейдерські атаку на підприємство, через тиск та залякування генерального директора Кочерги Миколи Івановича.

Колектив підприємства впевнений, що зміна керівництва підприємства ініційована приватними бізнесменами, для яких даний комбінат є ваговим конкурентом у регіоні:

«Ці «київські» ставленики разом з такими місцевими «діячами» як заступник голови Полтавської ОДА Чабановський Р.О., депутат Верховної Ради України Бублик Ю.В., та інші впливові представники парії «Свобода» є прямою загрозою для життєдіяльності нашого підприємства. Вони захищають не державні інтереси, а інтереси Диканьского приватного млина (цей момент повторюється щороку, особливо коли наше підприємство збільшує об’єми виробництва)», - йдеться у листі.

Колектив «Полтавського комбінату хлібопродуктів» наголошує, що на Миколу Івановича здійснюється постійний тиск та погрози щодо написання ним заяви на звільнення з посади генерального директора.

У зв’язку з цим, вони вже звернулись з листом до Президента Україна, на урядову гарячу лінію та до громадських організацій з метою недопущення рейдерської атаки на підприємство.

«Ми не дозволимо нікому, в тому числі чиновникам Полтавської обласної адміністрації, так ганебно сплюндрувати цінності майдану і революції гідності, учасниками якої ми були також», - зазначають робітники підприємства.

Враховуючи все вище сказане ГО «Останній Бастіон» у свою чергу звернувся з листом до Президента України, Генеральної прокуратури України, органів СБУ та до ряду інших державних установ і громадських організацій з метою запобігти рейдерським проявам у Полтаві. 

Коментарі

  • Terminator (11 серпня 2014, 14:10)

    Интересная тема. КАМ БЭК 90-е...