•  

У Полтаві представили нового прокурора області

4650
У Полтаві представили нового прокурора області

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вчора в Полтаві представив нового прокурора Полтавської області. Ним став Микола Кармазін, який 2015 року служив на посаді прокурора одного з відділів департаменту з нагляду за кримінальними виробництвами Генеральної прокуратури України.

– Сьогодні підписав наказ про призначення головним радником юстиції, прокурором Полтавської області Миколу Кармазіна на термін 5 років. Новий прокурор має організувати наступальну позицію обласної прокуратури, місцевих прокурорів та наших колег з правоохоронних органів. До місцевих прокурорів окрема вимога: ви відповідаєте за стан справ у своїх районах, – зазначив Луценко.

У прокуратурі Полтавщини новий її прокурор уже працював на посаді начальника відділу з нагляду за виконанням законодавства у сфері протидії корупції та досудового слідства.

Зазначимо, прокуратура Полтавської області була без керівника три місяці. Після того, як Ю. Луценко звільнив із займаної посади прокурора Полтавської області Сергія Попова.

Новопризначений прокурор наголосив, що вже найближчим часом проаналізує всі результати роботи, почне роботу над виправленням помилок та недоліків. Уже за два місяцівін має відзвітувати про свою роботу.

Коментарі