•  

​У Полтаві про затримання представника турбомеханічного заводу нічого не знають

1430
​У Полтаві про затримання представника турбомеханічного заводу нічого не знають

У Полтаві про затримання представника турбомеханічного заводу, який нібито збирав науково-технічну інформацію про діяльність промислових підприємств в Росії, нічого не знають.

За сухими офіційними формулюваннями - це трубомеханічне виробництво. Нібито потенційний шпигун шукав відомості про технічної документації та технологічної складової. З яких таких пір такі дані вважаються секретними, і яким чином рецепт зварювання труб може зашкодити національним інтересам батьківщини - не відомо. Йдеться у сюжеті «Подрбностей».

У відповідь за традицією гучна тиша. Але ті, хто чоловіка затримував, впевнені, що розголошення цієї інформації могло завдати збитків на сотні мільйонів рублів.

«Силові структури Російської Федерації зараз вирішують головну задачу - остаточно викрити київських нацистів, і представити Україну головним породженням пекла. Мені здається, що більша частина особового складу правоохоронних органів зараз кинута на боротьбу з Україною та українцями в усіх проявах», - пояснює політолог Станіслав Бєлковський.

Ім'я та прізвище затриманого не відомі. Де він зараз перебуває - теж. Але цілком ймовірно, якщо справа надзвичайно важлива, його напевно передадуть в главк. А самого громадянина України тоді переведуть до слідчого ізолятора «Лефортово».

У новітній історії російсько-українських взаємин це СІЗО і справді стало культовим. Саме там містили мати сімох дітей з Вязьми Світлану Давидову. Український режисер Олег Сенцов теж в цих катівнях.

Про людину, яка в легендарний ізолятор поки тільки ризикує відправитися, відомо, що він працював представником Полтавський турбомеханічного заводу. І за повідомленнями чекістів, при встановленні контактів, цитата: «використовував методи конспірації».

А ось у Полтаві про затримання представника турбомеханічного заводу нічого не знають. Але повідомили, що сьогодні вдень представники російських ЗМІ з'ясовували, чи працює на підприємстві співробітник Сергій Скирта, на що їм відповіли, мовляв, людину з таким ім'ям у штаті немає.

Полтавський турбомеханічний завод виробляє деталі для парових турбін, а також компресорні установки. З 2003 року підприємство входить до складу концерну «Укрросметал», який об'єднує ряд підприємств України, Росії та Білорусі.

Відділ моніторингу

Коментарі