•  

У Полтаві проходить 27-й чемпіонат України з пауерліфтингу

660
У Полтаві проходить 27-й чемпіонат України з пауерліфтингу


Місцем змагань було обрано виставкову залу Міського будинку культури, де і відбулось урочисте відкриття. Чемпіонат Полтава приймає не вперше, але надзвичайно гостинно, запевняють організатори. Міська влада надала максимально можливу підтримку і допомогу в багатьох організаційних та фінансових питаннях, та й взагалі Полтава – місто, яке дало Україні багатьох професійних, визнаних спортсменів і тренерів, у тому числі і з пауерліфтингу:

- У Полтаві проводимо невипадково, адже тут багато людей, які мають досвід проведення змагань. Ми навіть не сумніваємося, що все пройде на високому рівні, - спілкуючись із представниками ЗМІ, зазначив Президент Федерації пауерліфтингу України Сіражутдін Базаєв. Також він розповів, що чемпіонат України – це головні змагання напередодні формування збірної України до участі на чемпіонатах Європи та світу.

Урочисте відкриття розпочалося парадом спортсменів та підняттям Державного прапора під Гімн України у виконанні хору «Калина». За підсумками виступів у 2014 році спортсмени, тренери, судді та представники осередків федерації отримали відзнаки.

Загалом на чемпіонат, що проходитиме протягом чотирьох днів, до 27 лютого включно, мали завітати близько 200 спортсменів з усієї України. Через події, що наразі відбуваються в країні, не всім це вдалося. Попри це, змагання обіцяють бути дуже цікавими і вже незабаром відкрити нам ім’я тих пауерліфтерів, які відстоюватимуть честь країни на чемпіонаті Європи навесні. Переконані – серед них неодмінну будуть полтавські! 

Коментарі