•  

У Полтаві проведуть перший воркшоп для велосипедистів

550
У Полтаві проведуть перший воркшоп для велосипедистів

24-25 квітня велоактивісти нашого міста планують розробити Концепцію розвитку велоінфраструктури м. Полтави.

Захід проводиться у два етапи. У перший день в Полтавські міській раді відбудеться презентація ситуації з велорозвитку, будуть представленні методи роботи, планується розробка мережі «прямих повітряних ліній» та перенесення їх на вулично-дорожню мережу.

У другий день велоактивісти проїдуться містом по визначених головних веломаршрутах, потім планується обговорення побаченого і запис. Відбудеться презентація типів велосипедної інфраструктури та визначення потрібних типів для побачених вулиць.

Воркшоп проводиться у співпраці з ГО «Асоціація велосипедистів Києва», яка забезпечує участь експерта. Розробляти велоконцепцію для Полтави допомагатиме Олена Токмиленко, спеціалістка з транспортного планування Університету Клемсон (США), аспірантка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Участь у воркшопі безкоштовна. Для цього необхідно зареєструватись за посиланням: http://bit.ly/1LOysbg. Запрошуються велосипедисти, а також усі, хто зацікавлений у розвитку міста (студенти-транспортники, інженери-проектувальники та ін.).

Координатор проекту «Полтава велосипедна» – Ірина Садовнікова.

Лілія Войцехівська, студентка ПНПУ ім. В. Г. Короленка

Коментарі