•  

У Полтаві провели благодійний аукціон

960
У Полтаві провели благодійний аукціон

У вівторок, 12 серпня, у Полтавському Художньому музеї ім. Миколи Ярошенка провели благодійний аукціон. Основним завданням, яке ставили перед собою організатори заходу – придбати амуніцію для військових у зоні АТО.

Серед авторів, які надали свої роботи - Ю.О. Самойленко, М.В. Підгорний, П.І. Волик, П.М. Гуменюк, В.О. Трохимець-Мілютін, А.І. Лавренко, А.М. Тимошенко та інші.

Результат приємно порадував присутніх. Із 78 робіт купили більшу половину – за це отримали близько 40 тис. грн. Гроші підуть на закупівлю бронежилетів для полтавців, які воюють на сході. Як зазначив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, який є в числі організаторів благодійного заходу, така потреба нині назріла, бо формуються нові батальйони людей.

Картини, які не купили на аукціоні в Полтаві, будуть і далі експонувати та продавати в Художньому музеї ім. Ярошенка, та ціна на них після аукціону буде дещо вищою. За інформацією директора музею Ольги Курчакової до них додаватимуться й інші полотна – надати їх охочих вистачає.

Коментарі