•  

У Полтаві сьогодні представлять найбільші людські страхи

1100
У Полтаві сьогодні представлять найбільші людські страхи


30 березня о 19:00 в кафе «Muza-bar» (вул. Жовтнева, 19) відбудеться презентація психотрилера культуролога та письменника Олексана Михеда «Астра».

У березні 2015 року стартував презентаційний тур психотрилера «Астра» культуролога та письменника Олександра Михеда. Книжка вийшла друком у «Видавництві Анетти Антоненко». 11 українських міст під час презентацій занурюватимуться у діалог письменника Олександра Михеда та кінорежисера Олександра Ратія про новий роман, попередні тексти, натхнення і творчі плани.

Тексти Михеда публікувалися у провідних українських ЗМІ та виданнях Німеччини, США, Сербії, Польщі, Чехії, Білорусі.

Полтава в маршруті письменника – третя, відразу після Києва і Харкова.

«Астра» – динамічний психотрилер, який торкається найглибших страхів свідомості читача. Весь світ, який ти знаєш і любиш – це умовність. В основі світобудови – суспільний договір, який направду є всього лише брехливим пактом про ненапад. Головний герой роману авантюрник Віктор Варецький отримує запрошення відвідати семінар «Астра» в загадковій місцині в Карпатах. І це змінює все його життя.

Кінорежисер Олександр Ратій зняв високоякісний буктрейлер, який залишає більше загадок з приводу змісту книги, ніж відповідей.

Що? Презентація психотрилера Олександра Михеда «Астра»

Де? 30 березня о 19:00

Коли? Кафе «Muza-bar» (вул. Жовтнева, 19)

Скільки: 20 грн – у день заходу.

За додатковими питаннями: 097-189-04-85 – Сашко, 066-157-08-83 – Сергій.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Коментарі