•  

У Полтаві спаплюжили «Совість»

3740
У Полтаві спаплюжили «Совість»


Сьогодні вночі невідомі написали правду про Мамая на його офісі в центрі міста, тим самим спаплюживши обличчя «Совісті». Протестувальники написали правду як вона є: «Продам совість 1 шт. = 2 кг. цукру», - і нижче великими літерами додали, - МАМАЙ – ВОР», натякаючи, за які гроші Олександр Федорович зараз купує людей цукром. Цікаво, як міліція буде трактувати таке волевиявлення людей? Вандалізм, чи називання речей своїми іменами? Мабуть, як їм підкаже їхня маленька «Совість», яка, віримо, в них ще є.

Лідер ГО «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов зазначає, що мамаєвський цукор – підступна пастка для людей, адже він, безперечно, містить психотропні домішки й змушує людей діяти за принципом керованої маси (подібний підкуп «веселим» цукром уже мав місце на Львівщині).

Але факт залишається фактом – полтавці показали своє ставлення до «Совісті». Приємно, що не всі готові продаватися за 8 кг (насправді, "Совість" пропонує виборцю продати свою совість не за 2, а аж за 8 кг) солодкої смерті, що в гривневому еквіваленті недотягує і до 100 грн. Ми показали, що нам небайдужа доля міста наступні 5 років. То чи вважатимуть правду за вандалізм працівники міліції, - невдовзі побачимо.

Коментарі