•  

У Полтаві стало на одного виробника наркотичних засобів менше

770
 У Полтаві стало на одного виробника наркотичних засобів менше

До Октябрського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що по провулку Залізному у Полтаві 39-річний чоловік вживає, виготовляє та можливо збуває наркотичні засоби.

Працівниками сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків провели перевірку, в ході якої було встановлено особу підозрюваного у наркозлочині. Міліціонерами був проведений санкціонований обшук його житла.

У ході обшуку правоохоронці виявили та вилучили медичні шприци з речовиною коричневого кольору «опій ацетильований» медичний шприц з «ангидрідом»; згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження – «канабіс» та посуд для виготовлення наркотичних засобів.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України . У разі, якщо експертні дослідження підтвердять наявність наркотичних речовин у складі суміші, чоловікові може загрожувати відповідальність у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Крім того вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статті 311 КК України (незаконне зберігання прекурсорів)

Коментарі