•  

У Полтаві вчили впроваджувати систему «ProZorro» у закладах охорони здоров'я

1980
У Полтаві вчили впроваджувати систему «ProZorro» у закладах охорони здоров'я

15 жовтня об 11:00 в прес-центрі Полтавського міського Будинку культури відбувся семінар-тренінг «Пілотне впровадження системи електронних закупівель PROZORRO у закладах охорони здоров’я Полтавської області».


Спікерами семінару-тренінгу були представник «Transparency International Україна» Віктор Нестуля та керівник напрямку розвитку державних закупівель в компанії «prom.ua» Андрій Баришполь.

На зустрічі обговорювалися питання щодо системи електронних закупівель «Prozorro».

Загалом, тренінг проходив у два етапи: теоретичний та практичний. На першому етапі Віктор Нестуля розповідав про перспективи, результати та можливості системи, а на другому Андрій Баришполь на конкретних прикладах пояснював, як зареєструватися на майданчику.

Ціль «Prozorro» – максимальна прозорість процесу державних закупівель та простота доступу.

Щодо мети внесення змін, то це, зокрема, введення електронних закупівель з обов’язковим використанням аукціону для відкритих торгів, спрощення процедури оскарження, а також введення поняття Центральних закупівельних організацій.

До цієї системи вже долучилася 21 область з 24.

Під час проведення тренінгу присутні ставили багато запитань, дискутували, що свідчить про зацікавленість новою системою Prozorro.

Катерина Шевєлєва

Коментарі