•  

​У Полтаві відбулась зустріч з Андрієм Василишиним

990
​У Полтаві відбулась зустріч з Андрієм Василишиним


На базі УМВС відбулася зустріч особового складу міліції Полтавщини з генералом армії Андрієм Василишиним, Президентом Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, радником Міністра внутрішніх справ України.

У заході взяли участь в.о. начальника УМВС Полтавщини Олег Бех, голова полтавського регіонального відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Олександр Телик, генерал-лейтенант міліції Олексій Міщенко, представники ветеранської організації УМВС, особовий склад УМВС, у тому числі правоохоронці, які брали участь у зоні АТО.

На початку зустрічі учасники вшанували пам'ять працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов’язків хвилиною мовчання. Далі до слова був запрошений начальник Управління кадрового забезпечення Сергій Гаврик. Він доповів щодо активної участі міліції Полтавщини у антитерористичній операції, після чого присутні переглянули фільм про бойові будні полтавської міліції на сході.

Під час промови Андрій Василишин привітав полтавську міліцію та подякував за теплий прийом.

«Ми приїхали віддати шану людям, які постраждали внаслідок бойових дій на сході, - сказав Андрій Володимирович, - полтавська міліція здавна славиться своєю професійністю, відданістю та патріотизмом. Ви одні з перших опинилися на передовій. Від імені асоціації дякую кожному із вас за те, що ви чесно служите своєму народу. Ваш подвиг ніколи не буде забутим!».

З рук генерала армії Андрія Василишина учасники антитерористичної операції отримали почесні грамоти та грошову винагороду. Всього було заохочено 16 міліціонерів.

Завершився захід покладанням квітів до Меморіалу полеглим правоохоронцям Полтавщини 

Коментарі