•  

У Полтаві відбувся благодійний літературний вечір «Світи» на підтримку Юлії Волощук (відео)

550
У Полтаві відбувся благодійний літературний вечір «Світи» на підтримку Юлії Волощук (відео)

1 листопада у полтавській галереї мистецтв відбувся благодійний літературний вечір «Світи», присвячений Юлії Волощук.

Студенти, колеги, поети, письменники, учасники літературної студії «Заспів» зібралися, щоб допомогти Юлії в боротьбі з хворобою.

У колишньої керівниці студії «Заспів» діагностували класичну лімфому Ходжкіна, нодулярний склероз. Зараз вона знаходиться на лікуванні у Польщі і потребує не тільки емоційної, але й матеріальної підтримки.

Під час благодійного вечора власні твори читали Сергій Осока, Марина Свалова, Ірина Домненко, Катерина Ткаченко, Віталій Улибін, Михайло Кишкань, Семен Хуанович Дакота, Валерія Крупченко, Анна Ткаченко, Юлія Зірка та інші.

У рамках заходу також відбувся благодійний продаж книг, сувенірів. Усі зібрані кошти організатори передадуть на лікування Юлії Волощук.

Атмосфера вечора була достатньо теплою, але напруженою, глядачам було тяжко стримувати сльози, адже розповіді студентів та колег про доброту та велике серце Юлії не залишали байдужими. На завершення заходу на скайп-зв'язок вийшла сама Юлія, яка онлайн спостерігала за заходом з лікарні та подякувала присутнім за підтримку.

Допомогти та підтримати – легко! Ви можете перерахувати кошти на карту: 5168 7422 2434 8270, Волощук Юлія Олександрівна.

Коментарі