•  

У Полтаві відбувся міні-турнір з футболу з нагоди роковин чорнобильської катастрофи

330
У Полтаві відбувся міні-турнір з футболу з нагоди роковин чорнобильської катастрофи


Громадська організація «Діти Чорнобиля» за сприяння Федерації футболу Полтавської області, обласної організації ФСТ «Динамо» та спільно з організацією ветеранів УМВС України в Полтавській області вже вчетверте провели акцію «Грай в футбол заради миру».

Голова організації Світлана Сулим повідомила, що міська організація «Діти Чорнобиля» об’єднує 407 дітей, що мають статус потерпілих внаслідок катастрофи та проживають в Полтаві. Жінка закликала присутніх не бути байдужими до проблем даної категорії громадян та всіляко підтримувати.

- Тяжко згадувати ті страшні часи, - зазначив голова Полтавської обласної асоціації ветеранів МВС України Плиско Володимир Захарович. – Лише за три години було евакуйоване все населення міста Прип’ять, а це понад 45 тисяч громадян. Для ліквідації аварії на атомній станції були задіяні 33 тисячі правоохоронців.

Згодом виступив головний суддя змагань Олександр Ткач. Спортсмен повідомив, що на полі зустрінуться 2 команди: «Факел» (ліквідатори аварії) та «Юність» (учні 38-ї школи). Суддя нагадав умови гри та урочисто відкрив змагання.

За результатами 2-ох таймів по 20 хвилин з рахунком 17:8 перемогу здобула команда «Юність».

Наприкінці заходу учасникам вручили м’ячі, солодощі, грамоти та фотоальбоми.

Коментарі