•  

У Полтаві відкрився цех з обслуговування бурової техніки

1920
У Полтаві відкрився цех з обслуговування бурової техніки

Подію, що відбулася в Полтаві, фахівці відразу назвали знаковою. «Укрнафтагазсервіс» відкрив сервісний цех з обслуговування бурової техніки Wenzel. Ця канадська компанія — світовий лідер у своїй галузі, її високотехнічним буровим обладнанням для нафтогазового видобутку користуються Schlumberger, Halliburton, Shell тощо. У Європі доставку та сервіс обслуговування техніки компанії раніше здійснювали на одному німецькому підприємстві. Тепер сервіс світового рівня став доступним і українцям, пише «Урядовий кур’єр».

«Вітчизняна нафтогазова галузь активно розвивається, і вимоги до якості бурового обладнання постійно підвищуються. Кілька років тому на українському ринку сформувався стійкий і стабільно зростаючий попит на бурове обладнання найкращих світових виробників, до числа яких входить Wenzel. Цю техніку обрали для себе гіганти нафтогазовидобувної галузі. Цим обладнанням вже давно цікавляться й українські бурові компанії», - розповів керуючий директор компанії «Укрнафтагазсервіс» Ігор Вітрик.

За його словами, відкриття сервісного цеху компанії дасть змогу уникнути додаткових витрат часу та фінансів на ремонт обладнання Wenzel за кордоном. Раніше логістика техніки, що вимагає регулярного сервісного обслуговування, тривала майже місяць. Зараз, завдяки наявності необхідних потужностей у Полтаві, обслуговування з урахуванням транспортування триває три дні. Замовлення в Україні оформлюють цілодобово і без вихідних: до цього подібний процес забирав не менше двох тижнів. Персонал сервісного цеху пройшов чотиримісячне стажування в Німеччині.

Присутній на церемонії відкриття віце-президент компанії Wenzel Downhole Tools Ltd Кріс Уайт зазначив, що сервісний цех у Полтаві побудовано з дотриманням усіх стандартів і технологій материнської компанії, його обладнання імпортовано з Канади, тому його можна вважати «маленькою Канадою» в Україні.

На думку новопризначеного посла Канади в Україні Романа Ващука, відкриття в Полтаві підприємства такого рівня не тільки значуща подія для області, а й важливий крок у рамках стратегічного партнерства між державами.

«Наша країна підтримує шлях України до енергетичної незалежності і готова сприяти давньому партнерові. Україна має вагомий потенціал для розвитку зазначеної галузі й фахівців, а Канада — великий досвід у виробництві бурової техніки. Відкриття сервісного цеху — значний прогрес у співробітництві двох держав у нафтогазовій галузі», — сказав він.

Коментарі