•  

У Полтаві відсвяткують день народження Кадетського корпусу

440
У Полтаві відсвяткують день народження Кадетського корпусу

27 червня о 12:00 в Корпусному парку відбудеться масштабне святкування дня народження Кадетського корпусу – фестиваль «Кадетаріум. Арт-Парк».


«Кадетаріум. Арт-Парк» –великий соціально-мистецький фестиваль, приурочений до дня народження однієї з найвеличніших будівель нашого міста – Петровського Полтавського кадетського корпусу. Зважаючи на те, що споруда перебуває в аварійному стані, святкування відбудеться в Корпусному парку

На території фестивалю будуть діяти виставки фотографій і картин, музей архітектури Полтави, історична експозиція, дитячий майданчик та багато інших цікавих локацій.

Крім того, на полтавців чекають поетичні читання «АРТ Свіжак 3.0» від незалежного мистецького об’єднання «MagnumOpus» і лекції «ВелоШколи», «ЕКОЛТАВИ» та «City-Lab».

З 18:00 буде діяти музична сцена, де відбудеться акустичний концерт за участі місцевих музикантів та виступ камерного оркестру імені Д. Ахшарумова Полтавської обласної філармонії.

В рамках фестивалю пройде благодійний ярмарок за підтримки Полтавського Батальйону Небайдужих. Отримані кошти або їх частину (залежно від бажання учасників ярмарку) організатори передадуть на потреби військових в зоні АТО.

Полтавці завжди активно долучаються до заходів такого характеру, тож організатори мають надію, що «Кадетаріум. Арт-Парк» не стане винятком.

 Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання «MagnumOpus»

Коментарі