•  

У Полтаві замовили вже сьомий житловий будинок, цього разу за 49 мільйонів

3080
У Полтаві замовили вже сьомий житловий будинок, цього разу за 49 мільйонів

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому 18 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Полтавтрансбуд» на зведення будинку за 48,90 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Будинок будуватимуть по бульв. Боровиковського, 4, проектом передбачено три секції, 10 поверхів, орієнтовно 147 квартир (1кім. – 44%, 2 кім. – 16%, 3 кім. – 40 %), в середньому ціна за квадратний метр складе 5 231 грн.

Засновниками «Полтавтрансбуд» є колектив із 34 фізосіб,а також однойменна компанія з управління активами. Найбільші частки мають Олексій Ландар (43%), Валерій Маляренко (30%) і Олександр Ландарь (10%), депутат Полтавської райради, до якої він обирався від Партії регіонів.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Полтавський домобудівельний комбінат». Власниками фірми є Віктор Яковенко, Віктор Думанов, Василь Шишкін та колишній народний депутат від «БЮТ-Батьківщини» Володимир Левцун (чотири скликання підряд до 2012 р.).

Нагадаємо, цього року у Полтаві вже уклали угоди на будівництво семи багатоповерхових житлових будинків. Загальна вартість проектів – 281,98 млн грн. Більша частина підрядів дісталася «Полтавтрансбуду» (186,57 млн грн.), ще по одному тендеру виграли ТОВ «Євробуд СМ» Стелли Морозової (45,53 млн грн.) і згадане вище ТОВ «Полтавський домобудівельний комбінат» (49,88 млн грн.).

За даними «ВДЗ», Полтава – єдине місто, де цього року в такій кількості замовляють будівництво нового житла. Окрім Полтави кошти на такі проекти цьогоріч виділяли тільки в Києві (для працівників КП «Київський метрополітен», 133,08 млн грн.) і в Ковелі (молодіжна програма, друга черга, 11,37 млн грн).

Коментарі