•  

У Полтаві запрацювала «Майстерня міста»

1760
У Полтаві запрацювала «Майстерня міста»

На фестивалі «Майстерня міста» представлять сучасне бачення міста і його суспільстві. Протягом чотирьох днів на сцені та павільйоні громадського об’єднання «Твій простір» на вул. Соборності, 11, біля музичного училища, проводитимуть лекції, майстер-класи, літературні майстерні та театральні вистави.

З 22-го по 25-е вересня з 10:00 по 22:00 кожен полтавець зможе долучитися до міста, яке хоче бачити у майбутньому. Серед заходів, що заплавові на ці 4 дні, є і проектування мікрорайонів міста, зокрема, майбутньої набережної на Леваді.

23-го вересня о 18:30 обговорять ситуацію з вищезгаданою набережною: що треба для її створення, які інвестори зможуть долучитися до цієї ідеї. Учасники запропонують свої плани вирішення проблеми, які потім обговорять та удосконалять.

«Майстерня міста» створена за допомогою українсько-німецької співпраці у рамках проектів GIZ. Вони і профінансували реалізацію цієї події.Також до заходу долучився швейцарсько-український проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Раніше такий захід вже пройшов у Вінниці, Черкасах та Житомирі.

Як обіцяють організатори фестивалю, кілька найкращих проектів у різних галузях буде профінансовано та втілено у життя у 2017-му році.

Коментарі