•  

У Полтаві затримали шахрая, котрий за кругленьку суму робив «липові» дозвільні документи

1430
У Полтаві затримали шахрая, котрий за кругленьку суму робив «липові» дозвільні документи

Міліціонери Київського райвідділу міста нещодавно встановили особу шахрая, який обдурив одну з полтавських сімей та заволодів більш як 27 тисячами гривень. Хоча гроші потерпілі віддали ще у липні минулого року, однак, те, що їх ошукали – зрозуміли тільки зараз, повідомили в УМВС України в Полтавській області.

За інформацією правоохоронців, молоде подружжя, що проживає на першому поверсі в одній з багатоповерхівок по вулиці Ватутіна, влітку 2014 року вирішило добудувати до своєї квартири невелику прибудову і саме таким чином збільшити простір для проживання. Щоб не оббивати пороги чиновницьких кабінетів за необхідними дозволами, полтавці вирішили скористатись послугами людини, яка, звичайно за певну плату, пообіцяла швидко оформити всі необхідні документи. «Помічника» знайшли досить швидко через оголошення. Отримавши суму в 27,5 тисяч гривень, які повинні були піти як на плату за різноманітні довідки, так і безпосередньо йому за роботу, чоловік запевнив, що господарі сміливо можуть розпочинати будівництво – до його закінчення, яке планувалось узимку, усі дозвільні документи будуть готові.

Коли подружжя закінчило будівництво, чоловік і справді надав їм усі необхідні документи, тож власники квартири результатом були задоволені. Однак, задоволення це тривало досить недовго, а саме до того моменту, коли за невеликими уточненнями отриманих дозволів полтавці звернулись до органів влади, які видавали дані документи. Там виявилось, що ніяких документів на добудову за вказаною адресою ніхто не оформляв.

Після отриманої заяви потерпілих, міліціонери розпочали кримінальне провадження за фактом шахрайства. І через декілька днів оперативникам вдалося встановити особу та адресу проживання зловмисника. Ним виявився 27-річний тимчасово безробітний полтавець. У своїх поясненнях працівникам міліції він зізнався, що ніяких документів на будівництво оформляти він не збирався, а шляхом обману хотів просто заробити собі грошей на прожиття.

Варвара Самохіна

Коментарі