•  

​У Полтаві змагались 250 кращих каратистів України

220
​У Полтаві змагались 250 кращих каратистів України


Під патронатом УМВС Полтавщини вкотре пройшов відкритий чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате. Цього погожого дня до Полтави з’їхалися близько 250-ти кращих спортсменів з різних куточків України. Повідомляє прес-служба УМВС.

Організатором заходу є Полтавська обласна федерація кіокушин карате. Сповнені силою та завзятістю учасники передавали свою енергетику та бойовий піднесений настрій усім присутнім, яких було чимало.

У залі панував дух перемоги та позитиву. Молоді учасники із захопленням виходили на поєдинки. Змагання тривали більше восьми годин, у них взяли участь 15 команд.

По закінченню заходу відбулося нагородження кращих спортсменів пам’ятними грамотами, кубками та медалями. У загальному заліку перемогу здобула команда з Херсона, друге та третє місця посіли команди з Полтави. Переможців привітала представниця кримінальної міліції у справах дітей УМВС Полтавської області Ірина Карюк.

Підполковник міліції вручила призерам спеціальні подарунки від обласного Управління міліції. Зокрема, наймолодший учасник заходу отримав сучасний радіобокс.

А тренер з міста Амвросіївка Донецької області отримав патріотичну нагороду – торт у синьо-жовтих кольорах. Через неспокійну ситуацію в його місті, тренер був вимушений виїхати до центральної України, однак не полишив своє покликання – наразі тренує молоде покоління каратистів міста Черкаси.

Коментарі