•  

У полтавських лікарнях продають ліки за неправомірно завищеними цінами

1540
У полтавських лікарнях продають ліки за неправомірно завищеними цінами

Антимонопольний комітет порушив справу проти ТОВ «Ліки Полтавщини», ТОВ «ТВА-ГРУПП» та ПОКП «Полтавафарм».

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справи проти ТОВ «Ліки Полтавщини», ТОВ «ТВА-ГРУПП» та ПОКП «Полтавафарм» за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку роздрібної реалізації лікарських засобів.

Як повідомили у прес-службі обласного тервідділення, ТОВ «Ліки Полтавщини», ТОВ «ТВА-ГРУПП» та ПОКП «Полтавафарм» встановили вищі торгівельні націнки на лікарські засоби та вироби медичного призначення у аптечних закладах. Останні знаходяться на території 2-ї міської клінічної лікарні, Дитячої міської клінічної лікарні, 5-ї міської клінічної лікарні, Полтавського міського пологового будинку Полтави. Продавці підвищували ціни за рахунок збільшення торгівельної націнки за незмінної ціни закупівлі.

Треба зазначити, що під час дослідження зазначеного ринку територіальне відділення обрало певний перелік лікарських засобів. Основними критеріями відбору були першочергові лікарські засоби та вироби медичного призначення, що призначаються лікарями та необхідні в умовах стаціонарного лікування та при терміновому лікуванні невідкладних станів пацієнтів.

Розслідування у справах триває.

Коментарі