•  

У Полтавській області активно проводять призовників четвертої хвилі мобілізації

770
У Полтавській області активно проводять призовників четвертої хвилі мобілізації

Учора, 28 січня, військовозобов’язаних відправили з Комсомольська, Гадяча та Пирятина.

28 січня, у Гадячі рідні і близькі, друзі, колеги, представники влади та громадськості проводжали 18 чоловіків, призваних у рамках четвертої хвилі мобілізації в Україні.

Отець Стефаній благословив бійців, окропив їх свяченою водою та вручив кожному військові молитвослови, натільні пояси і хрестики. Передав обереги та сказав напутнє слово чоловікам благочинний Гадяцького району ієрей Олег Пограничний.

Голова ГО «Гадяцька народна рада» Олександр Сиваш побажав землякам з честю виконати громадянський та службовий обов’язок, повернутися додому живими і здоровими. Він вручив чоловікам прапор України. Представники Народної ради подарували захисникам України пакунки з випічкою. Діти вручили обереги, зроблені власноруч.

Цього ж дня з Пирятинщини мобілізовано до лав Збройних Сил України 15 земляків. За словами районного військового комісара Віталія Лучного, упродовж 25-ти днів чоловіки пройдуть підготовку у Полтавському навчальному центрі зв’язку, а потім будуть направлені до військових частин.

За давньою українською традицією настоятель храму Святого Пророка Іллі отець В’ячеслав благословив чоловіків, які стали на захист Вітчизни.

Вчора відправляли мобілізованих і з Комсомольська. Так на території Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військкомату за участі міського голови С.А.Супруна, секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік відбулася відправка військовозобов’язаних, призваних у ході 4-ї хвилі часткової мобілізації.

Варвара Самохіна

Коментарі