•  

У Полтавській області готують універсальних волонтерів

330
У Полтавській області готують універсальних волонтерів

25 та 26 березня у Полтаві тривав тренінг із підготовки інспекторів за програмою тактичної медицини. 15 працівників станцій "Швидкої медичної допомоги" з найбільших міст області вчилися надавати першу допомогу в умовах, наближених до бойових, з імітацією вибухів і обстрілів. Подібні навчання на Полтавщині провели вперше.

Поділитися своїми знаннями та вміннями з медиками, з Києва до Полтави приїхав на волонтерських засадах інструктор із тактичної медицини Микола Андрієвський. У 2013-у він пройшов відповідну підготовку у навчально-тренувальних центрах США. У зоні ж АТО навичкам само- та взаємодопомоги навчив уже понад трьох тисяч бійців.

Неочікувана російсько-українська війна виявила повну неготовність Збройних сил України та суспільства до виживання в умовах бойових дій.

Про це свідчить і статистика. Майже 30% наших поранених гинуть. Навіть під час Другої світової цей показник не перевищував 25%. А от у військових конфліктах, в яких беруть участь армії країн – членів НАТО, гине не більше 3% поранених.

Дводенний тренінг пройшли 15 лікарів із Полтавської, Кременчуцької, Лубенської та Миргородської станцій екстреної медичної допомоги.

Варвара Самохіна

Коментарі