•  

У Полтавській області попереджають про нову хвилю переселенців

2250
У Полтавській області попереджають про нову хвилю переселенців

У Полтавському обласному контактному центрі вже зареєстрували перших переселенців з Маріуполя.

Повідомили на сайті інтернет-видання «Vpoltave. Info».

У контактному центрі Полтавської облради очікують збільшення кількості переселенців зі Сходу України. Як повідомив на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населеннядиректор контактного центру Віталій Бугаєць, наразі в межах області перебуває близько 10 тисяч переселенців із зони бойових дій.

«За останніми даними, на території Полтавщини зараз знаходиться 493 переселенці з Криму і Севастополя, та 9 тисяч 500 переселенців із зони бойових дій на Донбасі, – повідомив директор Обласного контактного центру, – з них протягом останніх півтора тижні було виявлено понад 600 осіб. Зокрема, цьому сприяв початок нового навчального року, у зв’язку з чим ці переселенці почали влаштовувати своїх дітей до місцевих шкіл. Всього зараз на Полтавщині зареєстровано майже 2 200 сімей переселенців з дітьми».

За даними центру, не всі переселенці стають на облік, приїжджаючи на Полтавщину. На думку заступника голови Полтавської ОДА Олега Пругла, чимало переселенців, зупиняючись у родичів та знайомих, зокрема чоловіки, не стають на облік, бо бояться, що їх одразу мобілізують до лав української армії і відправлять у зону АТО.

«Я говорив з багатьма переселенцями і вони кажуть, що бояться мобілізації до української армії і відправки у зону бойових дій. Повідомляю, що після реєстрації чоловіків-переселенців ставлять на облік у міліції, СБУ та військкоматі», –пояснив заступник губернатора.

Наразі, у зв’язку з пожвавленням бойових дій у зоні АТО, в Обласному контактному центрі очікують збільшення мешканців Донбасу, які бажають перебратися у більш спокійний регіон, зокрема днями були поставлені на облік перші переселенці з Маріуполя. 

Коментарі