•  

У Полтавській області засудили 17-річного хулігана, який напав на стареньку та пограбував її

440
У Полтавській області засудили 17-річного хулігана, який напав на стареньку та пограбував її

Минулого року, будучи засудженим за викрадення 3 тис. грн. із будинку пенсіонерки, під час іспитового строку 17-річний мешканець Семенівського району знову навідався до жінки.

За інформацією начальника відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Галини Скотаренко, вибивши віконне скло, через утворений отвір неповнолітній зняв металевий гачок на дверях будинку та зайшов у приміщення. Погрожуючи застосувати фізичне насильство, він почав вимагати у потерпілої віддати гроші, а коли та відмовилася, вдарив 88-річну бабцю по нозі, від чого вона впала. Проте це не зупинило юнака.

«Вимагаючи гроші, він побив жінку так, що в результаті вона отримала тілесні ушкодження у вигляді переломів 2 ребер, закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, забійної рани голови, забою м’яких тканин обличчя, синців», – констатує висновки судово-медичних експертів Галина Скотаренко.

Подолавши опір, юнак заволодів 7 тис. грн., частину з яких у подальшому витратив на власні потреби, а частину закопав на городі у своєї бабусі.

«У травні цього року вироком Кременчуцького районного суду неповнолітній засуджений тепер уже до 8 років позбавлення волі за ч. 3 ст. 187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло) КК України», – зазначила прокурор.

Варвара Самохіна

Коментарі