•  

У Полтавській облдержадміністрації провели міжнародну конференцію щодо НАТО

400
У Полтавській облдержадміністрації провели міжнародну конференцію щодо НАТО

У п’ятницю, 12 вересня, у Полтавській обласній державній адміністрації пройшла міжнародна конференція «Зміцнення безпеки через співробітництво» з питань співпраці між Україною та НАТО.

Повідомили на сайті інтернет-видання «Новини Полтавщини».

З цієї нагоди до Полтави завітали голова правління Українсько-Словацького центру партнерства Михайло Колібабчук, радник Міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко, віце-президент Атлантичної Ради України Олег Кокошинський, військовий експерт капітан І рангу Павло Лакейчук та військовій комісар Херсонської області 1993-2005 рр. генерал-майор Станіслав Слободяник.

Вони розповіли, що сьогодні, як ніколи, особливо гостро постає питання необхідності вступу України в НАТО, з огляду на агресію Східного сусіда. Зараз мова стоїть не про вступ України в НАТО, а про те, щоб Україна стала повноцінним партнером. Для цього, вважають експерти, необхідно в першу чергу зробити дві речі: відмінити позаблоковий статус держави та максимально широко інформувати населення щодо теми НАТО.

Зокрема, гості наголосили: державні органи повинні не заважати громадськості, а сприяти ініціативі, яка несе користь суспільству.

Коментарі