•  

У Полтавській області почали роботу призовні комісії (відео)

330
У Полтавській області почали роботу призовні комісії  (відео)

На Полтавщині розпочинається осінній призов. Загалом на сьогодні в області створено 27 районних та міських призовних комісій.

Всі військові комісаріати повинні провести попереднє призначення призовників до команд згідно з визначеним плановим завданням. А вже до початку роботи призовних комісій мають укомплектувати ці команди в повному обсязі з резервом. Вже з 1 жовтня розпочнеться відправка до військових частин.

Призовна кампанія триватиме до 31 грудня. Призову в армію підлягають особи від 20 до 27 років, що не мають права на відтермінування.

За даними обласного військкомату навесні в області призову підлягало 14 тисяч юнаків. Загалом призовні комісії пройшло понад 8 тисяч осіб. З них непридатними за станом здоров’я визнали понад 2 тисячі осіб. Близько чотирьох тисяч отримали відтермінування.

Загалом внаслідок перерозподілу план відправлення молодого поповнення до війська навесні 2019 року в області виконано на 100%. До лав ЗСУ та інших військових формувань направили 662 особи.

Цього року на Полтавщині контракт на військову службу підписали вже більше пів тисячі жителів області. За даними Полтавського обласного військового комісаріату пріоритетом для проходження служби за контрактом є новостворена 35-та бригада морської піхоти з дислокацією в Одеській області, частини Десантно-штурмових військ та бойового складу оперативного командування «Північ», а також 72 окрема механізована бригада.

В обласному військкоматі запевняють, що нині в області створені умови, для якісного відбору і швидкого оформлення документів.

Останнім часом чимало юнаків масово почали підписувати контракт резервіста. Його підписують у добровільному порядку. Контракти укладають з командирами військових частин, де в подальшому військовозобов’язані будуть проходити підготовку на зборах у складі штатних підрозділів під час активних практичних навчань.

Схоже

​Учасникам бойових дій обіцяють квартири у новобудовах Кременчука за пільговою ...

​Армія Фінляндії готова дати відсіч будь-якому агресору, — результат військових ...

​До Дня ракетних військ і артилерії у Пирятині провели святковий ...

Українська армія поповнилася новою радіолокаційною станцією

Увага! Військові навчання ЗСУ в Кременчуцькому районі

Коментарі