•  

У ПолтНТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

18150
У ПолтНТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

9-10 квітня 114 студентів із 70 вищих навчальних закладів усіх областей України прийняли участь в олімпіаді зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила в ПолтНТУ.

Олімпіада зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проводиться не вперше – задоволені минулорічним досвідом представники організаційного комітету і цього разу обрали місцем її проведення цей ВНЗ. Мета проведення таких конкурсів – здійснення моніторингу якості підготовки менеджерів у вищих навчальних закладах України, стимулювання студентства до творчого та активного вивчення менеджерських дисциплін, виявлення найбільш талановитої молоді з подальшим використанням її потенціалу в науковій та практичній діяльності.

– Для нас це велика подія, свято менеджерів, управлінської праці, творчих людей, які несуть велику відповідальність у процесі прийняття управлінських рішень. Не випадково місцем проведення обрано ПолтНТУ, адже у нашому університеті найбільша кількість студентів менеджерів та найбільша мережа магістерських програм в регіоні, які охоплюють головні аспекти організації управлінської праці та виробничого процес , – зазначила декан факультету менеджменту та бізнесу ПолтНТУ, доктор економічних наук, професор Ольга Комеліна.

До складу журі цього року було включено провідних науковців вищих навчальних закладів з різних регіонів України, на чолі з доктором економічних наук, професором Тетяною Лепейко:

– Хотіла відзначити високий рівень підготовки олімпіади, як організаційної, наукової так і частини, яка стосується підготовки завдань. Якісний і творчий підхід є особливістю проведення олімпіади в ПолтНТУ.

На студентів, які приїздили з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської,Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва чекали два тури. У першому конкурсанти в письмовій формі виконали ситуаційні вправи, демонструючи знання та вміння самостійно оцінювати реальну управлінську ситуацію та приймати обґрунтовані рішення. У другому студенти відповіли на тестові запитання.

В олімпіаді переможцями та призерами за магістерськими програмами стали представники Київського національного торговельно-економічного університету (Малюга Анастасія), Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (Головко Світлана), Одеського національного економічного університету (Шишмон Інна) Запорізького національного університету (Шкарупіло Євгенія), Тернопільського національного економічного університету (Прийма Тетяна), Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ( Заречна Каріна).

У бакалаврів переможцями стали представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Саприга Яна), Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (Баркалова Олеся) та інші.

Організатори виявили справжню винахідливість та нагородили учасників олімпіади за номінаціями: «За креативність», «За творчу сміливість», «За стратегічне мислення», «За підприємницьке мислення», «За стійкість до стресових ситуацій», «За аналітичні здібності»,«Найкращий антикризовий менеджер», «Найкращий проектний менеджер», «Найкращий стратег» та інші.

Коментарі