•  

У ПолтНТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів»

11880
У ПолтНТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів»

14-16 квітня студенти з різних куточків України взяли участь в олімпіаді з дисципліни «Опір матеріалів», яка проходила в ПолтНТУ.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка 14 – 16 квітня 2015 року провели ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів». У цьому році це вже третя Всеукраїнська олімпіада, яка проходить у ПолтНТУ, що підтверджує високий науковий статус навчального закладу, як провідного в багатьох напрямках.

ПолтНТУ вже вчетверте поспіль приймає учасників олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів». Саме ця олімпіада є показником базових знань студентів інженерно-технічних спеціальностей.

У вирішенні конкурсних завдань взяли участь 26 переможців
І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів» із 16 вищих навчальних закладів Києва, Львова, Харкова, Одеси, Сум, Тернополя, Дніпропетровська та інших міст України.

Офіційним партнером і спонсором проведення олімпіади виступає компанія «Прогресстех-Україна» – постачальник інженерно-сервісних та консультативних послуг в галузі авіабудування, машинобудування, технологій аеропортів та цивільного проектування.

Після завершення змагань на студентів-учасників чекала пізнавальна екскурсія до музею ПолтНТУ та відвідування унікального історико-культурного заповідника «Поле Полтавської Битви».

За результатами проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів» журі вирішило присудити:

– І місце та диплом І ступеню з грошовою премією у розмірі 1000 грн. студенту Національного університету “Львівська політехніка” Артему Тіхомірову;

– IІ місце та диплом ІІ ступеню з грошовою премією у розмірі 700 грн. студенту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Юлії Приходько;

– IІІ місце та диплом ІІІ ступеню з грошовою премією у розмірі 400 грн. студенту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Ростиславу Нізіньковському.

Конкурсанти та їх керівники висловили подяку на адресу керівництва університету за високу організацію проведення олімпіади, відмітили, що у цьому році, як і в попередні роки були запропоновані неординарні конкурсні завдання, які учасники розв’язували з цікавістю. Полтавському національному технічному університету імені Юрія Кондратюка запропонували на наступний рік також виступити організатором цієї олімпіади.

Прес-служба ПолтНТУ

Коментарі